NOVINKY

Trendy kolekcie - Elegantné doplnky

Doplnky, tie menšie časti outfitu, ktoré ale nie sú o nič menej dôležité pre to, aby celok vyzeral perfektne.

Trendy kolekcie - Ideálne zimné čiapky

Čiapka je v dnešnej dobe predovšetkým módny doplnok, ktorý si môžete kúpiť v nespočetných variantov, z rôznych materiálov a v rôznych farbách.

Trendy kolekcie - Zimné kožené rukavice

Zabudnite na ruky vo vreckách. V tohtoročnej kolekcii jeseň / zima opäť nájdete široký výber krásnych kožených rukavíc, ktorými skvele doladíte každý váš outfit.

Trendy kolekcie - Pre vaše výnimočné udalosti

Sezóna koncertov, plesov a ďalších výnimočných udalostí začína a s ňou sú neodmysliteľne späté aj módne pojmy ako black tie, white tie, smoking a ďalšie.

Trendy kolekcie - Hrejivé zimné šály

Najpopulárnejší módny doplnok jesene a zimy? Šál, bez debát. A prečo sú šály tak obľúbené?

Trendy kolekcie - Elegantné vlnené obleky

Oblek z čistej vlny je synonymom pre základ pánskeho formálneho šatníka. Vybrať ten správny nie je len tak, o to väčšie však bude potešenie zo skvele padnúceho výsledku.

Trendy kolekcie - Praktické kožené tašky

Kvalitná kožená taška je jedným z najpraktickejších a zároveň najštýlovejších doplnkov, ktoré nikdy nevyjdú z módy. Nezáleží na tom, či potrebujete doladiť formálny alebo každodenný outfit.

Trendy kolekcie - Elegantné opasky

Štýlový kožený opasok je presne ten typ doplnku, ktorý dokáže nenápadným spôsobom celý outfit posunúť ešte o úroveň vyššie.

Trendy kolekcie - Prešívané vesty

Teplé prešívané vesty sú skvelou alternatívou svetra, prípadne môžu byť jeho doplnkom. Záleží len na vašej fantázií.

Trendy kolekcie - Voľnočasové saká

Voľnočasové sako určite patrí medzi základné položky pánskeho šatníka. Vyberte si také, ktoré je univerzálne a dobre sa kombinuje a dbajte na to, aby vám naozaj dobre sedelo a cítili ste sa v ňom pohodlne.