NOVINKY

BLAŽEK MAGAZÍN: PREČO JE MERCEROVANÁ BAVLNA LEPŠIA

Napadlo vám niekedy, prečo sú také veľké rozdiely medzi bavlnenými látkami? Prečo sú niektoré na dotyk príjemne hladké a hebké, zatiaľčo iné nie? Môže za to proces mercerácie bavlny.

BLAŽEK MAGAZÍN: AKO VYBRAŤ SLNEČNÉ OKULIARE

Slnečných okuliarov nie je, hlavne v lete, nikdy dosť. Preto vám do 31. 8. k nákupu nových okuliarov pribalíme ešte druhé, podľa vášho výberu, zadarmo. A aby ste si vybrali tie pravé, máme pre vás pár tipov v Blažek Magazínu.

BLAŽEK MAGAZÍN: PODĽA ČOHO SI VYBRAŤ KVALITNÉ KOŽENÉ TOPÁNKY

Podľa slávneho výskumu obuvníckej spoločnosti Allen Edmonds hodnotí 64 % žien muža podľa jeho topánok. Na dobre vybratých topánkach záleží a ako si teda byť istý, že platíte za ozajstnú kvalitu?

BLAŽEK MAGAZÍN: AKO ČASTO NOSIŤ VLNENÝ OBLEK

Viete ako často je vhodné nosiť vlnený oblek aby vám vydržal v skvelom stave čo najlepšie? Ak si nie ste istí, je náš článok určený presne pre vás.

Trendy kolekcie - Elegantné doplnky

Doplnky, tie menšie časti outfitu, ktoré ale nie sú o nič menej dôležité pre to, aby celok vyzeral perfektne.

Trendy kolekcie - Ideálne zimné čiapky

Čiapka je v dnešnej dobe predovšetkým módny doplnok, ktorý si môžete kúpiť v nespočetných variantov, z rôznych materiálov a v rôznych farbách.

Trendy kolekcie - Zimné kožené rukavice

Zabudnite na ruky vo vreckách. V tohtoročnej kolekcii jeseň / zima opäť nájdete široký výber krásnych kožených rukavíc, ktorými skvele doladíte každý váš outfit.

Trendy kolekcie - Pre vaše výnimočné udalosti

Sezóna koncertov, plesov a ďalších výnimočných udalostí začína a s ňou sú neodmysliteľne späté aj módne pojmy ako black tie, white tie, smoking a ďalšie.

Trendy kolekcie - Hrejivé zimné šály

Najpopulárnejší módny doplnok jesene a zimy? Šál, bez debát. A prečo sú šály tak obľúbené?

Trendy kolekcie - Elegantné vlnené obleky

Oblek z čistej vlny je synonymom pre základ pánskeho formálneho šatníka. Vybrať ten správny nie je len tak, o to väčšie však bude potešenie zo skvele padnúceho výsledku.