Magazín - Štýlové kožené doplnky

ŠTÝLOVÉ KOŽENÉ DOPLNKY

článek

Nie je koža ako koža. Určite ste si niekedy zaobstarali kožené topánky, ktoré sa po pár mesiacoch rozpadli, ale aj také, ktoré vyzerali po troch rokoch stále ako nové. A rovnaké je to aj s kvalitnými koženými doplnkami. Tých sme si pre Vás v novej kolekcii pripravili veľa a veríme, že sa vám budú páčiť tak ako nám.

Prezrite si naše tipy na kožené doplnky, ktoré by ste rozhodne nemali prehliadnuť. A nezabudnite, že vďaka ich kvalitnému a precíznemu spracovaniu budú stále krásne aj po rokoch.

Štýlový batoh

Elegantný kožený batoh dnes vidíme v kombinácii s oblekom skoro tak často ako klasickú aktovku. Batoh však má niekoľko výhod. Pri práci v teréne a na cestách máte na rozdiel od tašky obe ruky voľné a nemusíte tak stále pátrať po mieste, kam by ste ho odložili. Nosenie batohu je navyše zdravšie, pretože podporuje prirodzené držanie tela. V našej novej kolekcii sa objavuje aj v hnedej farbe.

článek
článek

Víkendová taška

Obzvlášť krásnym aj praktickým kúskom je priestranná kožená víkendová taška v čiernej a po novom aj v hnedej farbe, ktorá podčiarkne Váš módny štýl nielen na cestách. Bohaté využitie ponúka aj v bežnom pracovnom týždni. Priestranný úložný priestor oceníte pri drobných nákupoch či návšteve posilňovne.

Kožené opasky

Naša ponuka zahŕňa aj širokú škálu kožených opaskov, a niektoré z nich sú dokonca obojstranné. To znamená, že naši zákazníci môžu mať z jedného opasku dve rôzne farby, ako napríklad modrú a čiernu alebo hnedú. Táto inovatívna voľba umožňuje jednoducho prispôsobiť opasok podľa aktuálneho outfitu a vytvoriť tak vždy dokonalý dojem.

Výber opasku sa neoplatí podceňovať. Rozhodne totiž neslúži len na držanie nohavíc. Vďaka tomu, že je v strede Vašej postavy, ju opticky rozdeľuje, čím logicky priťahuje značnú časť pozornosti.

článek
článek