Magazín - Výrobcovia - Candiani

CANDIANI DENIM – OD MALEJ TKÁČOVNE K SVETOVÉMU LÍDROVI

článek

História spoločnosti Candiani začína v roku 1938, kedy Mario a Luigi Candiani založili malú rodinnú tkáčovňu v mestečku Robecchetto neďaleko Milána v Taliansku. Ich vášeň pre textilný priemysel a inovácie viedla k výrobe vysoko kvalitnej džínsoviny, ktorá sa rýchlo stala populárnou. Spoločnosť Candiani postupne rástla a v 70. rokoch 20. storočia sa stala priekopníkom nových technológií a dizajnu v denimovom svete.

Inovácie a kvalita: Poháňajúci denimový priemysel

Jedným z hlavných faktorov úspechu spoločnosti Candiani je jej neustála túžba po inováciách. Spoločnosť investuje do výskumu a vývoja nových technológií a postupov vo výrobe džínsoviny.

Dôležitou súčasťou filozofie spoločnosti Candiani je taktiež dôraz na kvalitu. Pracovníci vo výrobe majú dlhoročné skúsenosti a ich precíznosť je zárukou toho, že každý meter džínsoviny, ktorý opúšťa továreň, spĺňa najvyššie štandardy.

Ekologicky šetrný prístup

Inovatívne technológie, ktoré Candiani implementuje vo svojich továrňach, umožňujú znateľne znížiť vplyv na životné prostredie. Od recyklácie vody až po využitie obnoviteľných zdrojov energie, spoločnosť sa snaží posunúť denimový priemysel k udržateľnejšej budúcnosti.

Budúcnosť: Svet džínsov

Spoločnosť Candiani si zachováva svoje miesto na vrchole denimového priemyslu vďaka svojim inováciám, dôrazu na kvalitu a záväzku k udržateľnosti. Je to príbeh o odvahe a podnikavosti dvoch bratov, ktorí z malej tkáčovne vybudovali celosvetovo uznávanú spoločnosť. Ich vášeň pre denim a snaha o neustále zlepšovanie dnes poháňa módny svet a vedie ho k ekologicky zodpovednejšiemu a kvalitnejšiemu budúcemu svetu džínsov.

KOLEKCIA BLAŽEK

Aktuálnu kolekciu našich džínsov z materiálov od značky Candiani môžete nájsť na e-shope alebo v našich obchodoch. Tieto džínsy predávame hneď v niekoľkých základných farebných variantoch, ako je biela, čierna a modrá. Všetky džínsy sú z veľmi kvalitného a pružného denimu, aby bolo ich nosenie pohodlné a príjemné po celý deň.

článek
článek