Služby

Krajčírske služby v každom obchode

Využite možnosť úpravy odevov rovno pri nákupe.

Potrebujete zúžiť pas nohavíc, predĺžiť rukávy na saku alebo máte záujem o inú úpravu zakúpeného tovaru? Navštívte nás na akejkoľvek predajni. Krajčírske úpravy vykonávame aj na tovare zakúpenom na e-shope, a to do jedného mesiaca od dátumu objednávky. Jediná podmienka je, že musí byť nenosený alebo vyčistený. Ceník úprav najdete zde.

Vrátenie tovaru v každom obchode

Nevyhovujúci tovar zakúpený na eshope nemusíte posielať poštou.

Ak ste si objednali tovar na eshope a nesedí vám, prípadne ho potrebujete v zákonnej lehote dvoch týždňov vrátiť z iného dôvodu, nemusíte všetko baliť a posielať poštou. Tento tovar je možné vrátiť tiež v akomkoľvek obchode.

Ľubovoľne kombinujte veľkosti

Skombinujte pri nákupe obleku ľubovoľnú veľkosť saka a nohavíc.

Užite si slobodu výberu a nakombinujte si ľubovoľnú veľkosť saka a nohavíc. Zároveň sa nemusíte obmedzovať ani počtom kusov. Kúpte si k saku napríklad dvoje nohavice.

Módne poradenstvo

Radi vám pomôžeme s výberom nového outfitu aj vhodných doplnkov.

Hľadáte najlepšie sediaci strih? Nie ste si istí farbou? Neviete, aké doplnky vybrať k svojmu novému outfitu? So všetkým vám radi a ochotne poradíme priamo počas nákupu.

Doprava zadarmo

U objednávok neplatíte poštovné.

Či už objednávate na e-shope, alebo si vybraný tovar nechávate poslať domov z obchodu, u žiadnej objednávky nad 80 EUR neplatíte poštovné.

Objednávka tovaru do obchodu

Objednajte si vami vybraný tovar do svojho obľúbeného obchodu.

Ak sa vám v obchode zapáčil akýkoľvek módny kúsok, ale vaše veľkosť či obľúbená farba sa aktuálne nachádza v inom obchode, žiadny problém. Nechajte si tovar doručiť do vami vybraného obchodu, kde si pred nákupom môžete všetko ešte poriadne prezrieť a vyskúšať.