Problém s prihlásením

Máte problém s prihlásením? Pozrite sa na nasledujúci zoznam najčastejších problémov a ich riešení.

Zadávanie malých a veľkých písmen

Náš registračný a prihlasovací proces je citlivý na veľkosť písmen. To znamená, že ak sa registrujete akojan.novak@priklademailu.sk, tak sa následne nemôžete prihlásiť ako Jan.Novak@priklademailu.sk.

Navyše, ak ste registrovaný ako jan.novak@priklademailu.sk a zároveň vykonáte novú registráciu ako Jan.Novak@priklademailu.sk, tak to budú dva na sebe nezávislé účty aj keď budú mať napríklad rovnakú doručovaciu adresu. Ak budete účty striedať, budú sa vám deliť body z vernostného programu medzi tieto účty.

Ak si nie ste istí, akým tvarom e-mailu ste u nás registrovaní, môžete to dohľadať v registračnom e-mailu, ktorý sme vám zaslali pri potvrdení registrácie. Pokiaľ tento e-mail už nemáte, napíšte nám na info@blazek.sk a my daný tvar e-mailu vyhľadáme.

Správna jazyková varianta

Voľba jazyka je viazaná na zemi, do ktorej tovar zasielame, sklady, z ktorých zasielame a menu, v ktorej prijímame platby. Momentálne prevádzkujeme český e-shop www.blazek.cz a slovenský e-shop www.blazek.sk. Pokiaľ účet zaregistrujete na jednej z týchto jazykových variantov, je s ňou váš účet pevne zviazaný. To znamená, že ak registrujete jan.novak@priklademailu.sk na e-shopu www.blazek.sk, nebude možné sa automaticky prihlásiť ako jan.novak@priklademailu.sk do českého e-shopu www.blazek.cz.

Ak si nie ste istí, v akom e-shopu ste registrovaní, môžete to dohľadať v registračnom e-mailu, ktorý sme vám zaslali pri potvrdení registrácie. Pokiaľ tento e-mail už nemáte, napíšte nám na info@blazek.sk a my vyhľadáme, v ktorom e-shopu ste registrovaní.