Doručenia a platba

Vašu objednávku vybavíme a odovzdáme dopravcovi čo najskôr. V tieto dni sú však všetci dopravcovia maximálne vyťažení a doba doručenia sa preto môže predĺžiť. Prosíme o trpezlivosť pri čakaní na zásielku.Garancia doručenia do Vianoc pre objednávky do 14. 12. 2023.

Dopravce

Na dobierku

Platobnou kartou

Zásilkovna

nelze

zdarma

DPD

1 Euro

zdarma

Osobný odber v obchode

nelze

zdarma

Svoju zásielku odoslanú prostredníctvom Zásilkovny môžete sledovať na www.zasilkovna.cz a dozvedieť sa viac o jej doručení či uskladnení. Podacie číslo svojej zásielky nájdete v potvrdzovacom e-maile. Dodací lehoty sú zvyčajne 7 - 10 pracovných dní.

Svoju zásielku odoslanú prostredníctvom DPD môžete sledovať na www.dpd.sk a dozvedieť sa viac o jej doručení či uskladnení. Podacie číslo svojej zásielky nájdete v potvrdzovacom e-maile. Dodací lehoty sú zvyčajne 7 - 10 pracovných dní.

Platba na dobierku

Tovar bude zaslaný prostredníctvom firmy DPD.

Platba kartou on-line

Náš obchod umožňuje prijímať platby pomocou systému GP webpay. Táto brána umožňuje prijímať bankové karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro pri on-line transakciách postavených na štandarde nazvanom 3-D Secure, pre jedinečnú identifikáciu všetkých strán zapojených do transakcie.