Služby

Krajčírske služby

Využite možnosť úpravy odevov rovno pri nákupe, a to vo všetkých našich obchodoch.

Potrebujete zúžiť pás nohavíc, predĺžiť rukávy na saku alebo máte záujem o inú úpravu zakúpeného tovaru? Navštívte nás v akomkoľvek obchode. Krajčírske úpravy robíme aj na tovare zakúpenom na e-shope, a to do jedného mesiaca od dátumu nákupu. Jediná podmienka je, že musí byť nenosený alebo vyčistený. Cenník úprav nájdete tu.

Košele a obleky na mieru

Máte radi, keď všetko perfektne sedí? Nechajte si ušiť oblek na mieru.

Navštivte naše Krajčírstvo Blažek v centre Prahy alebo v Bratislave v OC Nivy. Vyberte si z bohatej ponuky prvotriednych látok od najvýznamnejších svetových výrobcov, ako sú Loro Piana, Vitale Barberis Canonico, Lanificio F.lli Cerruti a ďalší. V Krajčírstve Vám ušijeme obleky, košele, kabáty, saká, nohavice, jeansy a ďalšie odevy na mieru. Schôdzku si môžete rezervovať on-line.

Objednávka tovaru do obchodu

Objednajte si Vami vybratý tovar do svojho obľúbeného obchodu.

Ak sa Vám v obchode zapáčil akýkoľvek módny odev, ale Vaša veľkosť či obľúbená farba sa aktuálne nachádza v inom obchode, žiadny problém. Nechajte si tovar doručiť do Vami vybratého obchodu, kde si pred nákupom môžete všetko ešte poriadne prezrieť a vyskúšať.

Doprava zdarma

Pri objednávkach neplatíte poštovné.

Či už objednaný tovar nechávate poslať domov alebo do obchodu, pri žiadnej objednávke neplatíte poštovné.

Vyzdvihnutie tovaru v obchode

Objednali ste si tovar na e-shope? Máte viac možností, kam si nechať poslať Vašu objednávku. Môžeme Vám tovar doručiť do Vami vybraŧého obchodu, kde si môžete Vašu objednávku vyzdvihnúť, vyskúšať a čo Vám nebude sedieť, môžete rovno v obchode vrátiť.

Vrátenie tovaru v obchode

Nevyhovujúci tovar zakúpený na e-shope nemusíte posielať poštou.

Ak ste si objednali tovar na e-shope a nesedí Vám, prípadne ho potrebujete v zákonnej štrnásť dňovej lehote vrátiť z iného dôvodu, nemusíte všetko baliť a posielať poštou. Tovar môžete tiež vrátiť v akomkoľvek obchode.

Módne poradenstvo

Radi Vám pomôžeme s výberom nového outfitu i vhodných doplnkov.

Hľadáte najlepšie sediaci strih? Nie ste si istí farbou? Neviete, aké doplnky vybrať k svojmu novému outfitu? So všetkým Vám radi a ochotne poradíme priamo v priebehu nákupu v našich obchodech.