Služby

Krajčírske služby v každej predajni 

Využite možnosť úpravy odevov rovno pri nákupe.
Potrebujete zúžiť pas nohavíc, predĺžiť rukávy na saku alebo máte záujem o inú úpravu zakúpeného tovaru? Navštívte nás na akejkoľvek predajni. Krajčírske úpravy vykonávame aj na tovare zakúpenom na e-shope, a to do jedného mesiaca od dátumu objednávky. Jediná podmienka je, že musí byť nenosený alebo vyčistený. Ceník úprav najdete zde.
Vrátenie tovaru v každej predajni

Nevyhovujúci tovar zakúpený na eshope nemusíte posielať poštou.
Ak ste si objednali tovar na eshope a nesedí vám, prípadne ho potrebujete v zákonnej lehote dvoch týždňov vrátiť z iného dôvodu, nemusíte všetko baliť a posielať poštou. Tento tovar je možné vrátiť tiež na akejkoľvek predajni.
Ľubovoľne kombinujte veľkosti

Skombinujte pri nákupe obleku ľubovoľnú veľkosť saka a nohavíc.
Užite si slobodu výberu a nakombinujte si ľubovoľnú veľkosť saka a nohavíc. Zároveň sa nemusíte obmedzovať ani počtom kusov. Kúpte si k saku napríklad dvoje nohavice.
Módne poradenstvo 

Radi vám pomôžeme s výberom nového outfitu aj vhodných doplnkov.
Hľadáte najlepšie sediaci strih? Nie ste si istí farbou? Neviete, aké doplnky vybrať k svojmu novému outfitu? So všetkým vám radi a ochotne poradíme priamo počas nákupu.
Doprava zadarmo 

U objednávok neplatíte poštovné.
Či už objednávate na e-shope, alebo si vybraný tovar nechávate poslať domov z predajne, u žiadnej objednávky nad 80 EUR neplatíte poštovné.
Objednávka tovaru do predajne 

Objednajte si vami vybraný tovar do svojej obľúbenej predajne.
Ak sa vám v predajni zapáčil akýkoľvek módny kúsok, ale vaše veľkosť či obľúbená farba sa aktuálne nachádza v inej predajni, žiadny problém. Nechajte si tovar doručiť do vami vybranej predajne, kde si pred nákupom môžete všetko ešte poriadne prezrieť a vyskúšať.

Potrebujete upraviť dĺžku či šírku odevu? Využite službu „Úprava odevov“. Túto službu ponúkame v každej pobočke. Službu môžu využiť aj zákazníci e-shopu.

Cenník jednotlivých úkonov:

Druh úpravy:

Cena:

skrátenie dĺžky nohavíc

4 €

predĺženie dĺžky nohavíc

4 €

zúženie pása nohavíc

4 €

rozšírenie pása nohavíc

4 €

skrátenie rukávov na košeli

4 €

skrátenie rukávov na saku

8 €

predĺženie rukávov na saku

8 €

skrátenie rukávov na bunde/plášti

8 €

predĺženie rukávov na bunde/plášti

8 €

ostatné podľa náročnosti práce

cena dohodou


Krajčírske úpravy vykonávame len na tovare, ktorý bol zakúpený v predajniach alebo v e-shope Blažek, a to do jedného mesiaca od dátumu nákupu. Krajčírske úpravy vykonávame len na nenosenom alebo vyčistenom oblečení.