Plášte na mieru

Naše plášte a kabáty na mieru spájajú štýl a praktickosť. Formálne kabáty a menej formálne plášte s prirodzenou siluetou, lepšou splývavosťou a novým strihom zaisťujúcim voľný pohyb bez námahy. Okrem toho máte veľkú variabilitu pri výbere vrchného materiálu, môžete si zvoliť 100% austrálsku merino vlnu, 100% kašmír z Mongolska alebo funkčnú merino vlnu s membránou.

Cena od:
600 €

Meranie:
1 hodina

Termín dodánia:
4 - 5 týždňov

Výber z:
200 látok

JESEŇ/ZIMA 2023

Kabát určuje celý váš zimný vzhľad. Predstavujeme exkluzívnu zmes vlny a kašmíru v tradičných vzoroch kára, rybej kosti a kohútej stopy. Hľadáte niečo, čo odpudzuje vodu? Vyskúšajte niektorý z našich technických vlnených materiálov s membránou. Je pre Vás dôležité životné prostredie? Zvoľte recyklovanú vlnu, je zmiešaná s prímesou polyamidu, ktorý dodáva vlne odolnosť a pevnosť.

JAR/LETO 2023

Jarné plášte sú zároveň funkčné a módne. Pripravili sme pre vás kolekciu nových technických materiálov, ktoré vám pomôžu zostať štýlový vo vetre aj daždi. Vodeodolná bavlnená zmes v modrej alebo ťavej farbe pochádza od renomovaného talianskeho výrobcu Olmetex.

Otevřeno 7 dní v týdnu

Otvorené 7 dní v týždni

Nejmodernější krejčovství v Praze

Každú sezónu nové kolekcie materiálu

Soukromé parkování v podzemních garážích

Parkovanie v garážach obchodného centra