Magazín - Ideálna košeľa na dlhý deň

Ideálna košeľa na dlhý deň

článek

Text: Lucie Krůčková

Foto: Ilja Hubálek, Lucie Robinson

Udržať bezchybne upravený vzhľad aj v náročnom dni, ktorý nemá konca, býva naozajstná výzva. V dobách minulých bola bežnou súčasťou kancelárie úspešného muža aj skriňa, v ktorej ukrýval minimálne jednu čistú a vyžehlenú košeľu na prezlečenie. Máme dobrú správu. Existuje aj jednoduchšie a pohodlnejšie riešenie.

Skvelý materiál tej najvyššej kvality

Košeľa, ktorá má vyzerať dobre po celý deň a ešte sa v nej máte dobre cítiť, musí mať základ v kvalitnom materiáli. Vychýrený taliansky výrobca košeľovín Albini prišiel s kvalitou Zero 24, ktorá spĺňa aj najnáročnejšie požiadavky. Tkanina je z dlhovláknitej bavlny vysokej kvality bez akýchkoľvek prímesí. Prírodná surovina dáva košeli ľahkosť, priedušnosť a príjemný omak.

Perfektný vzhľad aj po vyzlečení saka

Výrobca Albini je známy veľmi kvalitnými materiálmi z čisto prírodných surovín. V čom je tkanina kvality Zero 24 zvláštna? Je to jej nekrčivá úprava, ktorá vzniká v závere celého procesu výroby. Hneď ako si vyzlečiete sako, môžete sa spoľahnúť, že v košeli z materiálu Zero 24 budete stále bezchybne upravený. Finálna úprava navyše uľahčuje aj žehlenie košele.

Úpravy s ohľadom na životné prostredie

Pre nekrčivú úpravu materiálu Zero 24 vyvinula spoločnosť špeciálny postup, ktorý berie ohľad na životné prostredie. Rešpektuje tak súčasný trend ekologicky priateľskej výroby a pridáva sa k ďalším výrobcom kvalitnej textilnej produkcie s minimalizovanými dopadmi na životné prostredie.

Ráno do kancelárie a po práci na drink

V košeli z materiálu Zero 24 môžete ráno smelo vyraziť za pracovnými povinnosťami. Je skvelým základom pre outfit, v ktorom absolvujete dôležité obchodné schôdzky aj menej formálne stretnutia s business partnermi. V závere úspešného dňa potom môžete rovno z kancelárie zamieriť na zaslúžený drink. A nemusíte sa báť, že by vzhľad košele prezradil, aký perný deň to bol.

Krásne strihy

Skvelý materiál Zero 24 bol pre dizajnérov Blažek veľkou inšpiráciou. Vznikla tak štýlová košeľa, ktorá spĺňa aj veľmi prísne požiadavky formálnych dress codov. V klasickom golieri vynikne zaujímavá kravata. Krytá léga a dvojitá manžeta zdôrazňujú slávnostný ráz košele, ktorá je tak ideálna aj pre dress code black tie.

V obchodoch Blažek môžete vyskúšať košeľu z tohto úžasného materiálu, ale aj ďalšie novinkové kusy z aktuálnej kolekcie. Príďte sa k nám pozrieť, radi vám s doladením outfitu pomôžeme.