Travel Journal Netherlands Fall Winter 2019

Nová kolekcia jeseň/zima 2019

Travel Journal

Netherlands Fall/Winter 2019

Photos by Robert Vano

Po niekoľkých úspešných sériách v Portugalsku, Írsku a Lanzarote sa kampaň Travel Journal presúva severnejšie do Holandska, za veternými mlynmi, nekonečnými pláňami a mestskými bicyklami. Celú kampaň pre značku už po druhý raz nafotil rešpektovaný módny fotograf Robert Vano.

Čítať viac

Novinky kolekcie

Celý outwear sa tentokrát zameriava na kombináciu funkčnosti a dizajnu. Ako prví v Česku predstavujeme unikátny materiál talianskeho výrobcu Thindown, kačacie perie v metráži, ktoré ponúka vysoký termoregulačný komfort aj vo veľmi chladnom počasí. Vznikol tak unikátny páperový plášť v peknej slim siluete s funkčnou membránou, ktorá je vodeodolná a má skvelé izolačné vlastnosti. Nedá sa to opísať slovami, príďte si ho obliecť do našich obchodov. A potom hneď vyrazte von, napríklad na Aljašku.

FW 19
FW 19
FW 19
FW 19

Novinky kolekcie

Vo formálnej kolekcii dostáva svoje miesto aj nová generácia oblekov v siluete relax, v ktorej dobre sediace sako alternuje ľahká nepodšitá bunda bomber strihu v kombinácii s pohodlnými nohavicami kónického tvaru. Je to vôbec prvýkrát, čo sa neformálny kúsok stal súčasťou formálnej kolekcie. Bomber suit je luxusný formálny oblek pre mužov, ktorí hľadajú sofistikované oživenie formálneho šatníka. Je vyrobený z látky top kvality talianskeho výrobcu Cerruti, k vysokému obsahu vlny je pridaný kašmír a elastan.

Novinky kolekcie

Kožený batoh z kolekcie Blažek vyniká luxusným materiálom, 100% prírodná koža saffiano, aj elegantným minimalistickým pojatím. Čisté oblé línie batohu zdobí iba strieborné logo levíka. Do surovej kože je vyrazený drobný diagonálny vzor, ktorý je následne ošetrený voskom. Vďaka tomu koža odolá vode i oderom pri používaní a skvelo drží tvar. V batohu je ukryté spevnené vrecko pre bezpečné uloženie notebooku.

FW 19
FW 19
FW 19
FW 19

Making of Campaign Fall/Winter 2019

Už jste četli v Blažek magazínu?