Online krajčírstvo - saká

Saká na mieru

Sako na mieru musí byť vždy jedinečné, iba tak splní svoj účel. Vrchný materiál, gombíky ale aj podšívka tomu napomôžu. V žiadnom šatníku nesmie takéto sako chýbať.

Cena od:
400 €

Meranie:
45 minút

Termín dodánia:
4 - 5 týždňov

Výber z:
1 500 látok

JESEŇ/ZIMA 2023

Tohtoročná sezóna je predovšetkým o pohodlí, preto predstavujeme veľa mäkkých, pružných a príjemných materiálov s prímesou kašmíru. Látky sú v sýtych zimných tónoch, tak pre pracovné, ako aj pre voľnočasové aktivity. Neutrálne farby sú neoddeliteľnou súčasťou novej kolekcie separátnych sák. Vzhľad vlneného kašmírového úpletu je ideálny pre elegantné saká.

JAR/LETO 2023

Kolekcia materiálov pre separátne saká sa prispôsobuje novému ročnému obdobiu a modernému štýlu neformálneho oblečenia pre mužov dnešnej doby. Najdôležitejšie je pohodlie a udržateľnosť. Kolekcia obsahuje množstvo funkčných, ale zároveň priedušných materiálov. Predstavuje materiály z najkvalitnejšej merino vlny, často kombinované s inými vláknami, ako je hodváb, bavlna alebo ľan. Do letného počasia sme pripravili materiály zo strečovej bavlny, ktoré sú ideálne na cestovanie. V kolekcii sa objavujú ľahké látky s 3D štruktúrou s jemne tvarovanými dezénmi. Pre tých, ktorí chcú udržať krok s módnymi trendami, sú určené výrazné bouclé materiály s pútavými a nepravidelnými textúrami.

Otevřeno 7 dní v týdnu

Otvorené 7 dní v týždni

Nejmodernější krejčovství v Praze

Každú sezónu nové kolekcie materiálu

Soukromé parkování v podzemních garážích

Parkovanie v garážach obchodného centra