Novinky kolekcie jar / leto 2021

Novinky kolekcie jar/leto

Objavte tajomstvo prvotriednych materiálov, trendy strihov a nadčasových vzorov v kolekcii na jar/leto.

Funkčné plášte s membránou

V novej kolekcii predstavujeme hi-tech materiály, ktoré sa objavujú hlavne v kolekcii plášťov. Spojením vlny a špeciálnych vodeodolných membrán vzniká úplne nová generácia funkčného a zároveň formálneho oblečenia, spĺňajúceho nároky moderného muža v pohybe. Materiály plášťov pochádzajú z dielne talianskeho výrobcu Loro Piana, z ktorých jeden je klasickejšieho strihu, určený na formálne a reprezentačné účely, zatiaľ čo druhý plášť s kapucňou vo farbe ťavej srsti je vhodný skôr na bežné denné nosenie.

Inovatívny oblek

Zaujímavou novinkou tohtoročnej sezóny je prateľný jersey oblek zo 100% vlny, ktorý je za normálnych okolností v domácom prostredí neprateľný. Na vývoji tejto revolučnej technológie pracovali technológovia niekoľko rokov a po značkách ako Zegna či Hugo Boss tak prateľný oblek predstavuje aj Blažek ako vôbec prvá česká značka. Oblek sa perie pomocou špeciálneho vaku, ktorý zákazník dostane spoločne s oblekom. Špeciálny vak zamedzuje nežiaduce deformácie hlavne vystuženého saka aj prílišné pokrčenie. Po vypratí stačí sako ľahko vyklepať, zavesiť na široké ramienko a nechať voľne uschnúť. Oblek sa dá nosiť bez žehlenia, pre reprezentatívnejší vzhľad je možné na nohaviciach vyžehliť puky. Prateľný jersey oblek je skvelo kombinovateľný s tričkom, košeľou so stojáčikom, prípadne s košeľou bez kravaty.

Športové polo tričká

Doménou športových polo tričiek sú 3D potlače s prierezmi a mikroštruktúrami citrusových plodov, taktiež mercerovaná bavlna, využitá tak pre jednofarebné tričká, ako aj tričká so žakárovým vzorom. Mercerovaná bavlna zaisťuje vycibrený vzhľad a jemnosť materiálu a súčasne aj jeho odolnosť. Najvyššou kvalitou sa pýši dvakrát mercerovaná bavlna s označením Filo di Scozia.

Kolekcia essentials

Kolekciu Essentials tvoria vyberané kúsky odevov s nadčasovou hodnotou, a to tak strihom, materiálom, ako i farebnosťou. Každý rok sa prispôsobujeme súčasným trendom a kolekciou Essentials tak predstavujeme jednoducho kombinovateľný a udržateľný kapsulový šatník.

Košele natural stretch

Košele šité z čistej bavlny bez prímesí, priedušné a ľahké. Na omak veľmi jemné a s krásnym leskom. Kopírujú postavu, no napriek tomu nechávajú absolútnu voľnosť pohybu. Všetko na košeli je čisto prírodné, aj jej vysoko komfortná elasticita. Znie to ako sen? Už nie je, predstavujeme absolútnu novinku na trhu, košeľu YOGA NATURAL STRECH.

Kolekcia Ceremony

Aby smoking bol smokingom, presne tak musí byť čierna čiernou. Preto spolupracujeme s jedným z najlepších výrobcov oblekových látok na svete, so značkou Loro Piana, ktorá pre tohtoročnú sezónu prichádza s luxusným vlneným materiálom Black&Black v kvalite S´150, vyznačujúcou sa svojou jedinečne sýtou čiernou farbou. Pretože tá je základom úspechu všetkých noblesných večerných udalostí, pre ktoré je kolekcia Ceremony určená.