Novinky kolekcie

Jaro / léto 2022

Jarné plášte

Jarný športovo ladený plášť je určený pre muža, ktorý hľadá eleganciu, praktickosť aj pohodlie a nechce robiť kompromisy. Vrchná látka má ľahkú membránu, ktorá odpudzuje vodu a zároveň je komfortná a vodeodolná. V jarných dňoch v meste oceníte nielen športový strih plášťa, ale predovšetkým jeho skvelé izolačné vlastnosti.

Svadobné obleky

Životná udalosť sa rýchlo blíži. Prirodzene, taká príležitosť vyžaduje výnimočný odev. Dbáme na individuálny prístup. Váš oblek prispôsobíme štýlu svadby, ktorú plánujete, tak, aby ste sa v tento deň cítili príjemne a jedinečne zároveň. Poradíme vám, ako celý outfit zladiť a aké zvoliť doplnky. Ženíchov skrátka oblečieme od hlavy až po päty. Svadobný oblek s vestou je niečo, čo Vám umožní vytvoriť jedinečný štýl, ktorý podporí Vašu osobnosť.

Pracie vlnené nohavice

Jerseyové saká z úpletových materiálov sú mäkké, príjemné na dotyk a ťažia z benefitov prírodných materiálov. Základom materiálov je vlna a bavlna vysokej kvality, ktoré úpletom prepožičiavajú ľahkosť, priedušnosť a nádherný vzhľad. Z obľúbenej merino vlny v kombinácii s dynamickými melange vzormi vzniká inovatívny materiál pre nadčasové úpletové saká. Ide o veľmi pohodlné separátne saká, ktoré si môžete obliecť k džínsom či bavlneným nohaviciam, a tým docielite nenútený neformálny vzhľad. Saká sú navyše doplnené o praktické vnútorné vrecká na telefón, slúchadlá či iné veci, které potrebujete mať neustále po ruke. Vybavte si váš šatník štýlovými sakami v trendových farbách tohtoročnej jari!

Mestské bundy

Potrebujete doplniť svoj outfit bundou do mesta? Určite zvoľte materiál s membránou, ktorý odolá vetru a dažďu. Vyskúšajte naše vlnené alebo polyamidové materiály s dvojitou membránou, ktoré splnia všetky vaše požiadavky na ideálnu bundu do jarného počasia.

Úpletové vesty

Vesta je praktický odev pánskeho šatníka, ktorý Vám umožní zaujímavé vrstvenie Vášho outfitu. Vesta získala zaujímavý vzhľad vďaka svojmu strihu a materiálu. Môžete ju pojať prakticky, ako zatepľovaciu vrstvu pod sako alebo plášť. V spoločnosti môžete odložiť svoj vrchný odev a vestu využiť ako alternatívu saka.

Ľanové saká

Predstavujeme novú kolekciu letných sák z prírodných materiálov najvyššej kvality, ktorá dodržuje jednoduchú farebnosť a necháva vyniknúť zaujímavé vzory. Ľanové saká napriek svojmu prírodnému vzhľadu a skvelej priedušnosti vynikajú vysokou odolnosťou. Letné saká z ľanu a bavlny sú ideálnym variantom do teplého počasia.

Strečové džínsy

Strečové džínsy sú základom Vášho šatníka. Už niekoľko rokov spolupracujeme s popredným talianskym výrobcom denimových materiálov, značkou Candiani. Vyrába prvotriedne denimové tkaniny a zakladá si na precíznej výrobe a inováciách v spracovaní denimu. V kombinácii s našimi strihmi vám tak predstavujeme skvele sediace džínsy z jedinečného denimu, ktorý je preverený časom.

Ľanové košele

Už ste niekedy počuli o ľanovej košeli, ktorá je pružná? Novinkou tohtoročnej kolekcie je ľanová košeľa Natural Stretch. Ľanové košele vyrábame z inovatívneho strečového materiálu z európskeho ľanu. Materiál je vďaka špeciálnemu spôsobu tkania prirodzene elastický a je navrhnutý pre súčasný dynamický životný štýl. Ľanové strečové košele sú ideálne do letného počasia.

Polokošele z egyptskej bavlny

Polokošele z luxusnej egyptskej bavlny vás udržia v popredí moderného štýlu. Polokošele v pestrých farbách, jednofarebné alebo s melanžovým efektom, ale každá s prirodzenou elasticitou. Polokošele poskytujú maximálne pohodlie pri zachovaní vzhľadu luxusnej pleteniny.

Elegantné a praktické tašky

Potrebujete elegantnú a praktickú tašku zároveň? Vyskúšajte priestrannú koženú tašku, ktorá podčiarkne váš módny štýl. Taška je ručne vyrobená z vysoko kvalitnej hoväzej usne, ktorá pri dobrej starostlivosti vydrží aj celý život. Tašku využijete v priebehu celého pracovného týždňa.