Magazín - Päť trendy oblekov na svadbu

PÄŤ TRENDY OBLEKOV NA SVADBU

článek

Nielen ženy, ale i muži túži na svadbe vyzerať dokonalo a nezabudnuteľne. Prvý krok, ako na svadbe zažiariť, je správna voľba obleku. Ten je totiž vašou najviditeľnejšou vizitkou. Ako teda vybrať ten správny, ktorý vám dodá sebavedomie a zároveň bude podľa najnovších trendov? Poďme sa pozrieť na päť nápadov na obleky, ktoré nás čakajú budúci rok.

Tip č.1. – Čierna nevyjde z módy ani budúci rok

Áno, čierny oblek stále zostáva trendy na svadbách, hlavne na formálnych svadbách s vyžadovaným dress codeom. Čierny oblek má klasický a elegantný vzhľad, ktorý sa hodí do formálneho prostredia a vytvára sofistikovaný a triezvy dojem. Je to tradičná voľba pre ženícha, ktorá nikdy nevyjde z módy.

Avšak moderné svadobné trendy priniesli do módy aj ďalšie farebné možnosti.

Tip č.2. – Svieže letné odtiene

Pre tých, čo preferujú svetlejšie farby, sú letné svadby ideálnou príležitosťou na vyskúšanie obleku v jemných tónoch. Výber farby obleku by mal závisieť na celkovom štýle svadby a vašom osobnom vkuse.

Do popredia sa dostávajú zemité tóny farieb, ako je piesková, krémová alebo svetlo béžová.

Ak hľadáte niečo výraznejšie, môžete vyskúšať sýte farby, ktoré môžete zladiť s dekórom svadobného priestoru či kvetinami. Medzi tieto farby patrí jednoznačne modrá, šedá či burgundy. Tieto farby ponúkajú nové možnosti pre mužov, ktorí hľadajú odlišné a osobitejšie štýlové možnosti pre svoju svadbu.

článek
článek

Šedý károvaný oblek z novej letnej kolekcie je skvelou voľbou pre uvoľnenú svadobnú atmosféru.

Tip č.3. – Kobaltová modrá

Kobaltovo modrý oblek je nesmierne elegantnou voľbou, ktorá pristane prakticky každému mužovi. Táto moderná alternatíva k tradičnému čiernemu obleku prináša do vášho vzhľadu nádych originality a energie.

Tip č. 4. – Vzory na svadobnom obleku

Vzory na svadobnom obleku môžu byť zaujímavým a elegantným prvkom, ktorý pridáva svadobnému vzhľadu osobitosť a štýl. Je však dôležité vybrať vzor, ktorý bude ladiť s formálnou atmosférou svadby a nebude príliš výrazný či rozptyľovať pozornosť.

NNapríklad modrý oblek s jemným vzorom alebo decentnými prúžkami môže dodať obleku eleganciu a zaujímavosť, bez toho, že by pôsobil nevhodne. Výber správneho vzoru by mal byť premyslený a mal by zodpovedať celkovému štýlu svadby. Je tiež dobré konzultovať svoju voľbu s partnerkou alebo partnerom, aby ste vytvorili harmonický vzhľad, ktorý sa bude navzájom dopĺňať. Vzorovaný oblek môže byť skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spôsob, ako vyniknúť a pridať do svadobného dňa niečo trochu iné a originálne.

Tip č.5. – Smoking

Výber smokingu na svadbu je dôležitý a závisí na niekoľkých kľúčových faktoroch. Jedným z hlavných aspektov je typ svadobnej udalosti, napríklad formálny charakter svadby. Smoking je tradične považovaný za ideálnu voľbu pre black-tie alebo veľmi formálnu svadbu, kde sa očakáva elegantný a sofistikovaný vzhľad. Ak ide o farbu smokingu, klasický čierny variant je vždy v móde, ale moderné trendy umožňujú voľbu i medzi tmavo modrými a tmavo šedými smokingami. Dôležité je vybrať farbu, ktorá nielen lichotí vášmu vzhľadu, ale hodí sa aj k vašej pleti a osobnému štýlu. Týmto spôsobom zaistíte, že budete na svadbe vyzerať elegantne a sebaisto.

Nezabudnite na doplnky

K dokonalému svadobnému vzhľadu patria aj správne doplnky, ktoré vedia oživiť a zdôrazniť akýkoľvek oblek, dodať mu neobyčajný charakter a nádych luxusu. V našej kolekcii nájdete široký výber luxusných manžetových gombíkov a motýlikov z pravého hodvábu, ktoré môžu byť tým posledným detailom, ktorý vášmu svadobnému outfitu dodá šarm a eleganciu.

Manžetové gombíky sú dokonalým spôsobom, ako pridať jemný, ale výrazný akcent vašej košeli. Sú dostupné v rôznych štýloch, čo vám umožní vybrať také, ktoré budú ladiť s vaším oblekom a celkovou témou svadby.

článek
článek

Motýlik z pravého hodvábu je ďalším skvelým doplnkom, ktorý môže byť elegantným záverom vášho svadobného vzhľadu. Motýlik pridáva do vášho outfitu sofistikovanosť a je ideálny pre formálne svadby. Opäť máte možnosť vybrať si z rôznych farieb a vzorov, aby sa váš motýlik perfektne zladil s vaším oblekom a košeľou.

Doplnky sú skvelým spôsobom, ako vyjadriť svoj osobný štýl a zdôrazniť vašu jedinečnosť cez svadobný deň. Nezabudnite im venovať pozornosť a vybrať také, ktoré vás budú reprezentovať a dodajú vášmu svadobnému vzhľadu poslednú bodku.