Magazín - Objavte ideálny oblek na cesty

Objavte ideálny oblek na cesty

článek

Text: Lucie Krůčková

Foto: Lucie Robinson, Ilja Hubálek

Nie je to len jeden oblek. Je to komplexný štýl, ktorý počíta s aktívnym životom muža, ktorý veľkú časť svojho života trávi na cestách. Na taký oblek sú kladené vysoké nároky, a to ako na materiál a spracovanie, tak aj na vzhľad. Ak aj vy často cestujete, pozrite sa, v ktorých oblekoch budete vyzerať stále rovnako upravene aj na sklonku dlhého dňa.

Dnešný svet sa rýchlo mení, je dynamický a úspešný muž s ním musí držať krok. Často to znamená veľa cestovania, presuny za klientmi, rokovanie na druhom konci Európy alebo kongresy v najrôznejších končinách. V takej chvíli je potrebný oblek, na ktorý je stopercentné spoľahnutie.

V podstate ide o obleky, ktoré sú ušité z materiálov s vynikajúcou odolnosťou, vysokým komfortom a úpravou, ktorá zaisťuje ich nekrčivosť. Oblek musí mať elegantný, ale zároveň pohodlný strih, ktorý umožňuje voľnosť pohybu, ale taktiež sleduje aktuálne trendy. Tá je často podporená strečovou úpravou materiálu.

Travel suit na formálne príležitosti

Obleky pre formálne chvíle musia spĺňať mnoho požiadaviek. Keď k nim pridáme aj časté cestovanie, musíme veľmi starostlivo vyberať. Skvelým variantom je kombinácia elegantného strihu a materiálu, ktorý znesie vysokú záťaž častého a dlhého nosenia. Prírodné vlnené tkaniny vysokej kvality môžu mať špeciálnu úpravu, ktorá zvýši ich odolnosť voči oderu, aj príjemnú prirodzenú elasticitu. Obleky z nich ušité sú teda nekrčivé, čo oceníte predovšetkým v závere dňa. Aj na posledné stretnutie tak vyrazíte stále perfektne upravený.

Nadčasové strihy a vysoký komfort oblekov na cesty v kolekcii Essentials

Pre niekoho však sú módne zmeny príliš vrtkavé a nemá čas ani chuť sledovať aktuálne trendy. Dokonalým variantom sú obleky v kolekcii Essentials. Nadčasovosť sme dosiahli dôkladným výberom nestarnúcich strihov a kvalitných materiálov klasických dezénov, ktoré zaistia vysoký komfort nosenia.

A ak váš pracovný čas delíte medzi stretnutia a pracovné cesty, sú práve pre vás v kolekcii Essentials pripravené obleky vhodné na cesty. Sú ušité z materiálov, ktoré vydržia náročné požiadavky pri cestovaní a zároveň poskytnú perfektný vzhľad a maximálne pohodlie. Navyše majú príjemný benefit water repellent úpravy, ktorá bráni prenikaniu vody do tkaniny. Zachráni vás tak nielen v daždivom dni, ale i pri obliatí.

článek
článek

V kamenných obchodoch Blažek vám radi pomôžeme vybrať dokonalý oblek na cesty, ale aj zladiť celý outfit. Aktuálnu kolekciu si môžete pozrieť v obchodoch Blažek, ale aj na našom webe.