Magazín - Novinka: Buďte hviezdou pláže s plavkami Blažek!

Novinka: Buďte hviezdou pláže s plavkami Blažek!

článek

Text: Jiří Král

Foto: Ilja Hubálek

Na tohtoročné leto sme si pre vás pripravili nejedno prekvapenie. Jedným z nich je prvá kolekcia plaviek v histórii značky Blažek. Okrem štýlového dizajnu sme ich obohatili aj o rad praktických vlastností a vychytávok. Sami môžete posúdiť, či sa nám to podarilo.

Moderný strih s odvážnymi motívmi tropickej flóry a fauny

Pri výbere vzorov našej prvej kolekcie plaviek sme sa rozhodli nebyť pozadu. Hlavnou témou je pestrá tropická príroda v celej svojej kráse. Na plavkách preto nájdete napríklad motívy papagájov, citrusov a kvetov ibišteka, ktoré navádzajú uvoľnenú plážovú atmosféru plnú príjemného odpočinku.

Podľa súčasných módnych trendov majú plavky kratšie nohavice, ktoré nositeľovi doprajú príjemnú slobodu pohybu pri plávaní či prechádzkach po pláži. Podšitie jemnou funkčnou sieťkou a praktická šnúrka v oblasti pásu zaisťujú pohodlné nosenie.

Kvalitný materiál od talianskeho výrobcu Albini

Plavky Blažek sú vyrobené z kvalitného polyamidového materiálu spracovaného prestížnym talianskym výrobcom Albini. Zvolili sme ho hlavne kvôli dvom vlastnostiam, ktoré sú pre plavky celkom zásadné.

Prvou výhodou polyamidu je jeho odolnosť. Skvelo odoláva fyzickému predratiu či pretrhnutiu aj pôsobeniu soli a chlóru. Preto aj po dlhej letnej dovolenke pri mori budú plavky vyzerať stále ako nové. Druhou výhodou je, že výborne vzdoruje priamemu slnečnému žiareniu, čím zamedzuje blednutiu farieb a vzoru.

článek
článek

Praktické vychytávky: kapsička na mince a pútko na zavesenie

Pri návrhu plaviek sme kládli dôraz na maximálnu praktickosť. Nechýba pri nich preto ani uzatvárateľné vrecko na platobnú kartu, mince a ďalšie drobné predmety. Na pláži si tak pohodlne doprajete svoj obľúbený drink bez strachu, že vám pri plávaní vypadne hotovosť z vrecka.

Keď plavky pri sprchovaní alebo pri sušení odložíte, určite oceníte praktické pútko, vďaka ktorému ich vždy bez problému zavesíte, kamkoľvek budete potrebovať.

Vyberte si z piatich zbrusu nových modelov plaviek v tých najpestrejších letných farbách. Nájdete ich v našich kamenných obchodoch Blažek, kde vám naši módni špecialisti pomôžu vybrať napríklad aj štýlovú plážovú košeľu alebo elegantné slnečné okuliare.