Magazín - 6 tipov na vianočné darčeky pre mužov z pohodlia domova

6 tipov na vianočné darčeky pre mužov z pohodlia domova

článek

Text: Andrea Všetečková

Foto: Ilja Hubálek

Všetky obchody po dlhom čase zase otvorili, ale vám sa do nich nechce ísť a zvykli ste si na pohodlné online nakupovanie? V tom prípade pre vás máme hneď niekoľko tipov, s akými u svojich mužských polovičiek zažiarite bez toho, aby ste behali z obchodu do obchodu či z vyhľadávača do vyhľadávača. Tento rok stavte na klasiku aj decentný experiment, hlavne ale na kvalitu.

1. Sveter ste mu kúpili vlani? Prekvapte ho mikinou

Úhľadne zabalený vlnený či kašmírový sveter je darček číslo jeden, teda pokiaľ sa neopakuje rok, čo rok. Ak si váš priateľ, syn či dedko potrpí na pekné a kvalitné veci, rád pod stromčekom nájde aj úhľadne zabalenú mikinu zo 100% bavlny. K tejto mikine je nutné k dobru ešte pripočítať 3D autorský motív našej dizajnérky Moniky Štaudovej. Oblečie ju k džínsom i voľnočasovým nohaviciam.

2. Koňak v dlaniach

Koňak alebo koňakové špice dozaista neminú vianočné veselenie. Čo v navodenej atmosfére pokračovať a zabaliť baliacim papierom krabičku s koženými rukavicami koňakovej farby zo 100% jahňacej usne? Ručná i strojová výšivka, rovný strih s rozparkom v dlani pod palcom, to všetko navyše made in Česko v dielňach u Dobříše.

3. Vesta z mesta a zase späť

Voľnočasová vesta s poetickým názvom Swan je už akýmsi evergreenom značky Blažek. Pokiaľ ju nejaký z vašich obľúbených mužov v šatníku ešte nemá, zrejme je načase mu ju zaobstarať. Vesta má navyše ľahkú a hrejivú funkčnú membránu, ktorú ocení tak s blížiacou sa zimou, ako aj s ubúdajúcou jeseňou. Vyskúšané českými mužmi naprieč generáciami aj ročnými obdobiami.

4. Koľko kľúčov stratí, toľkokrát je človekom

Kvalitným koženým doplnkom sa naozaj nikdy nemôžete trafiť vedľa. Čo keď už ale obdarovávaný muž vlastní štýlovú koženú peňaženku i nadčasovú trendy aktovku? Skúste kľúčenku. Tú navyše ocenia aj v časoch home officových, pretože strácať kľúče nie je len výsadou ciest do kancelárie či na schôdzky. Logo levíka ju potom perfektne odlíši od iných kľúčeniek v miestnych stratách a nálezoch

5. Muža košeľou neudriete

Kto z nás by sa necítil skvele vedľa muža, ktorý má na sebe okrem príjemného parfému ešte oku lahodiacu košeľu? Či už sa košeľa u muža rovná sviatku alebo dennému chlebu, vždy je dôležité mať do skrine po čom siahnuť. A pretože sme na začiatku sľúbili malý experiment, nechajte tie jednofarebné tento rok pre niekoho iného a pusťte von vzory a potlače. Napríklad ten kvetinový sa pýši veľmi cennou nadčasovosťou.

6. Gentlemanov šperk

Ísť zase von a tancovať. To zrejme teraz chcú aj tí najzaprisahanejší netanečníci z nás. Takým malým prísľubom slávnostných večerov môžu byť manžetové gombíky, ktorých krabička na toaletnom stolíku vám pripomenie, že je najvyšší čas zase vyraziť do víru plesov a večierkov.

*Tip naviac – dvojitá radosť

Ak by ste radi nadelili väčší dar, nezabudnite sa pozrieť na našu vianočnú ponuku zvýhodnených setov, kde môžete napríklad k svetru z merino vlny kúpiť aj kožené rukavice zo 100% hovädzej usne a ušetriť tak 30 % z pôvodných cien.

Dosť už ale bolo čísel. Užite si sviatky s tými najbližšími v pokoji a pohodlí a nezabudnite, že menej je niekedy viac, a že kvalita nakoniec kvantitu vždycky predbehne. A my vám s tým radi pomôžeme, či už na našom e-shope, alebo v obchodoch, kde sa vám budú venovať naše módne poradkyne.