Kariéra

Kariéra v Blažek Praha

Pracujte s námi

Predajná poradkyňa / poradca - Central Bratislava

Spoločnosť Blažek Slovakia, s.r.o., ktorá je významným výrobcom pánskej značkovej konfekcie, hľadá pre svoju novú predajňu v obchodnom centre Central Bratislav vhodných kandidátov na pozíciu.

Náplň práce:

  • predaj značkovej konfekcie
  • aktívna komunikácia so zákazníkmi
  • obsluha pokladničného systému a platobného terminálu
  • prezentácia zboží a styling figurín
  • základná administratívna práca na PC

Požadujeme:

  • ukončené SŠ vzdelanie a prax v oblasti predaja
  • reprezentatívna, dynamická, pozitívna osobnosť
  • príjemné vystupovanie s orientáciou na zákazníkov
  • znalosť textilných materiálov a záujem o módu
  • znalosť práce na PC

Ponúkame:

  • expandujúcu spoločnosť so stabilným základom
  • školenie v oblasti predajnej stratégie
  • motivujúce finančné ohodnotenie

E-mail pošlete na kariera@blazek.sk s předmětem “Prodejní tým Bratislava”.

Kontaktujte Blažek Praha

V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu:
kariera@blazek.sk