Ospravedlňujeme sa, ale tento produkt je vypredaný.

Pánska móda, odevy a doplnky Blažek

 
Kolekcia Surrealizmus - jaro/léto 2024 - City Casual Look

City Casual Look Kolekcia Surrealizmus

O kolekcii icon Prezrieť oblek icon
Kolekcia Surrealizmus - jaro/léto 2024 - Summer wedding suit

Summer wedding suit Kolekcia Surrealizmus

O kolekcii icon Prezrieť oblek icon
Pavol Habera - Nový ambasador Krejčovství Blažek

Pavol Habera Ambasador Krajčírstva Blažek

POZRIEŤ KOLEKCIe icon REZERVOVAŤ SCHÔDZKU icon

JERSEY WAISTCOAT

Predstavujeme Vám novú úpletovú vestu od výrobcu materiálu Paulo de Oliveira. Táto vesta spája exkluzívnu zmes bavlny, ľanu a elastanu ponúkajúcu nielen luxusný vzhľad, ale aj maximálne pohodlie. Ľahko ju môžete skombinovať s košeľou pre formálny vzhľad alebo s tričkom pre moderný a uvoľnený štýl.

4FLEX SHIRTS

Košele s technológiou 4Flex Formula sú vyrobené z prvotriednej priadze a využívajú špeciálne tkanie, ktoré poskytuje elasticitu vo všetkých smeroch. Táto inovatívna technológia zaisťuje vysokú pružnosť, priedušnosť a odolnosť proti krčeniu. S košeľami 4Flex Formula si užijete pohodlie a flexibilitu bez kompromisov.

Nové Krajčírstvo Blažek

Nové Krajčírstvo Blažek Bratislava - OC Nivy

Pozrieť kolekcie icon REZERVOVAŤ SCHÔDZKU icon
Magazín Blažek - Ako zvoliť oblek vhodný pre vonkajšiu svadbu

magazín blažek Ako zvoliť oblek vhodný pre vonkajšiu svadbu

Magazín icon Čítať článok icon
Značkové obchody Blažek

značkové obchody po celej Slovenskej republike

objaviť služby icon nájsť obchod icon

Magazín

Štýlové kožené doplnky
Nie je koža ako koža. Určite ste si niekedy zaobstarali kožené topánky, ktoré sa po pár mesiacoch rozpadli, ale aj také, ktoré vyzerali po troch rokoch stále ako nové. A rovnaké je to aj s kvalitnými koženými doplnkami. Tých sme si pre Vás v novej kolekcii pripravili veľa a veríme, že sa vám budú páčiť tak ako nám.
Aký oblek vybrať na svadbu?
Svadobný deň je jedným z najdôležitejších okamihov v živote, a je preto prirodzené, že si prajete vyzerať nádherne. Jedným z kľúčových prvkov celého slávnostného dňa je samozrejme svadobný oblek. Ale ako vybrať ten správny oblek pre tento výnimočný okamih? Nasledujúci sprievodca vám pomôže získať predstavu o tom, ako si vybrať svadobný oblek, aby ste boli elegantní a dodržali určitú etiketu.
Prečo vymeniť klasické džínsy za jogg jeans
Na prvý pohľad by ste jogg jeans od klasických jeansov s veľkou pravdepodobnosťou nerozoznali. Pri pozornejšom skúmaní by ste už však niekoľko rozdielov určite našli. V páse je pridaná guma, nohavice sú mierne užšie a látka je výrazne pružnejšia. Ten najväčší rozdiel však okom nenájdete – pohodlie jogg jeans si totiž treba vyskúšať na vlastnej koži.