Služby

Krajčírske služby v každej predajni 

Využite možnosť úpravy odevov rovno pri nákupe.
Potrebujete zúžiť pas nohavíc, predĺžiť rukávy na saku alebo máte záujem o inú úpravu zakúpeného tovaru? Navštívte nás na akejkoľvek predajni. Krajčírske úpravy vykonávame aj na tovare zakúpenom na e-shope, a to do jedného mesiaca od dátumu objednávky. Jediná podmienka je, že musí byť nenosený alebo vyčistený. Ceník úprav najdete zde.
Vrátenie tovaru v každej predajni

Nevyhovujúci tovar zakúpený na eshope nemusíte posielať poštou.
Ak ste si objednali tovar na eshope a nesedí vám, prípadne ho potrebujete v zákonnej lehote dvoch týždňov vrátiť z iného dôvodu, nemusíte všetko baliť a posielať poštou. Tento tovar je možné vrátiť tiež na akejkoľvek predajni.
Ľubovoľne kombinujte veľkosti

Skombinujte pri nákupe obleku ľubovoľnú veľkosť saka a nohavíc.
Užite si slobodu výberu a nakombinujte si ľubovoľnú veľkosť saka a nohavíc. Zároveň sa nemusíte obmedzovať ani počtom kusov. Kúpte si k saku napríklad dvoje nohavice.
Módne poradenstvo 

Radi vám pomôžeme s výberom nového outfitu aj vhodných doplnkov.
Hľadáte najlepšie sediaci strih? Nie ste si istí farbou? Neviete, aké doplnky vybrať k svojmu novému outfitu? So všetkým vám radi a ochotne poradíme priamo počas nákupu.
Doprava zadarmo 

U objednávok nad 80 EUR neplatíte poštovné.
Či už objednávate na e-shope, alebo si vybraný tovar nechávate poslať domov z predajne, u žiadnej objednávky nad 80 EUR neplatíte poštovné.
Objednávka tovaru do predajne 

Objednajte si vami vybraný tovar do svojej obľúbenej predajne.
Ak sa vám v predajni zapáčil akýkoľvek módny kúsok, ale vaše veľkosť či obľúbená farba sa aktuálne nachádza v inej predajni, žiadny problém. Nechajte si tovar doručiť do vami vybranej predajne, kde si pred nákupom môžete všetko ešte poriadne prezrieť a vyskúšať.

Nová kolekcia jar/leto 2017

Portugalsko, rozmanitá země plná barev a jižanského temperamentu, inspirovalo návrhářky pánského módního domu Blažek při tvorbě nové kolekce jaro/léto 2017. Z kolekce v tónech oceánu čiší svěžest a uvolněnost. Do použitých materiálů vtisklo Portugalsko svůj rukopis v podobě výrazných dezénů, potisků, vzorů a tolik typických symbolů pro tuto část Pyrenejského poloostrova. Kolekce vznikla pod vedením designérského dua Jany Kuťkové a Věry Jakubíčkové, kterým se v ní podařilo propojit nadčasový design spolu s nejnovějšími módními trendy. Mezi přední výrobce látek použitých v nové kolekci patří respektovaná jména módního průmyslu jako Cerruti, Loro Piana či Vitale Barberis Canonico.


Nová kolekcia jeseň/zima 2016

Londýn, Rím, New York. Všetky tieto mestá boli inšpiráciou pri tvorbe novej kolekcie pánskeho módneho domu Blažek na nadchádzajúcu sezónu jeseň/zima 2016. Každé z nich vdýchlo kolekcii svoj charakter a atmosféru.

Za vznikom novej kolekcie stojí talentované dizajnérske duo, Věra Jakubíčková a Jana Kuťková, ktoré sa pri tvorbe nechali inšpirovať práve týmito svetovými metropolami. Prvou "zastávkou" bol Londýn, ktorý do kolekcie vniesol klasické materiály v podobe tvídu a flanelu. Taliansky Rím bol hlavným impulzom pre vytvorenie novej zúženej siluety so skrátenými dĺžkami, ktoré stelesňujú pravého talianskeho gentlemana. Rušný a energiou pulzujúci New York zanechal v kolekcii stopu moderných a funkčných materiálov, vyrobených na základe najnovších technológií. "Kolekcia je doslova  šitá na mieru všetkým mužom, ktorí vyznávajú eleganciu, majú zmysel pre detail a vo svojom voľnom čase chcú stále pôsobiť sebavedome a nezávisle“, hovorí Ladislav Blažek, majiteľ spoločnosti.

Návrhárky siahli po výborne spracovaných materiáloch od popredných talianskych výrobcov Cerruti, Vitale Barberis či Candiani.

 

 
 

_______________
Infolinka Blažek 844 844 830 info@blazek.sk