Reward card - odmena za Vaše nákupy

Za každý nákup s vašou novou Blažek kartou sa vám načítajú kredity. Vždy po získaní 15 kreditov vám zašleme bonus v podobe Reward card, ktorú môžete uplatniť v ktorejkoľvek predajni Blažek na Slovensku.

Hodnota nákupu musí byť vyššia ako hodnota Reward card. Kartu môžete použiť iba na nákup nezľavneného tovaru a nemožno ju kombinovať s inými akciami. Nemožno uplatniť na e-shope a v outletových predajniach. Nemožno použiť na služby a nákup darčekových poukazov. Možno použiť iba jednorázovo. Platí platí pre tlačenú aj elektronickú variantu Reward card.

Čím vyššia úroveň členstva, tým vyššie odmeny:

Úroveň členstva v Blažek klubePodmienka pre dosiahnutie úrovneZískanie jedného kreditu v hodnote 1 EUR
*** vstup do klubu 30 EUR
**** 30 kreditů 20 EUR
***** 60 kreditů 10 EUR
****** (Chairman) 250 kreditů 10 EUR

Ak počas obdobia 24 mesiacov získate 15 kreditov, dosiahnete 4-star úroveň členstva. Pri získaní 45 kreditov budete v najvyššej úrovni 5-star a na jeden kredit vám bude stačiť iba 10 EUR. Svoju darčekovú kartu v hodnote 15 EUR tak získate už za nákup v hodnote 150 EUR. Na obnovenie úrovne máte opäť 24 mesiacov.


Nová kolekcia jar/leto 2017

„Každá naša kolekcia je niečím charakteris cká a výnimočná. Naším cieľom je mužom sprostredkovať nadčasové odevy, ktoré medzi ostatnými vyčnievajú vysokou kvalitou materiálov, precíznym spracovaním a originálnym dizajnom“

– Jana Kuťková, dizajnérka

Fashion film SS17          Lookbook SS17

Muži, ktorí zverujú svoj šatník značke Blažek, majú veľa spoločného. Sú úspešní, sebavedomí, poznajú svoje priority a s rozvahou vedia plánovať svoj profesijný i osobný život.

Prezrieť outfity

Pri košeliach prevažujú výrazné vzory s najrôznejšími ornamentmi, orálne vzory a mo vy inšpirované Portugalskom.

Nakupovať košele

Na jar sú zásahom do čierneho štýlovej sneakers vo variante s hladkou i brúsenou kožou.

Nakupovať sneakers


O kolekcii jar/leto 2017

 

 
 

_______________
Infolinka Blažek 844 844 830 info@blazek.sk