Platby a doručenia

Tovar sa zasiela prostredníctvom Českej pošty alebo prepravnej spoločnosti Geis.

 

Na dobierku

Platobnou kartou

Geis

5 EUR

- 

 

Pri nákupe nad 80 EUR je poštovné a balné ZADARMO!

Svoju zásielku odoslanú prostredníctvom Českej pošty i Geis môžete sledovať a dozvedieť sa viac o jej doručení či uskladnení. Podacie číslo svojej zásielky nájdete v potvrdzovacom e-maile.

Dodací lehoty sú zvyčajne 5 - 10 pracovných dní.

S každou zásielkou zákazník dostane faktúru.

Platba na dobierku

Tovar bude zaslaný prostredníctvom firmy Geis.

Platba kartou on-line

Náš obchod umožňuje prijímať platby pomocou systému GP webpay. Tato brána umožňuje prijímať bankové karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro pri on-line transakciách postavených na štandarde nazvanom 3-D Secure na účely jedinečnej identifikácie všetkých strán zapojených do transakcie.

Vážení zákazníci, v tejto chvíli bohužiaľ nie je možné platiť kartou. Na spúšťanie platby kartou intezívne pracujeme. Prosíme teda o trpezlivosť.


Nová kolekcia jar/leto 2017

Portugalsko, rozmanitá země plná barev a jižanského temperamentu, inspirovalo návrhářky pánského módního domu Blažek při tvorbě nové kolekce jaro/léto 2017. Z kolekce v tónech oceánu čiší svěžest a uvolněnost. Do použitých materiálů vtisklo Portugalsko svůj rukopis v podobě výrazných dezénů, potisků, vzorů a tolik typických symbolů pro tuto část Pyrenejského poloostrova. Kolekce vznikla pod vedením designérského dua Jany Kuťkové a Věry Jakubíčkové, kterým se v ní podařilo propojit nadčasový design spolu s nejnovějšími módními trendy. Mezi přední výrobce látek použitých v nové kolekci patří respektovaná jména módního průmyslu jako Cerruti, Loro Piana či Vitale Barberis Canonico.


Nová kolekcia jeseň/zima 2016

Londýn, Rím, New York. Všetky tieto mestá boli inšpiráciou pri tvorbe novej kolekcie pánskeho módneho domu Blažek na nadchádzajúcu sezónu jeseň/zima 2016. Každé z nich vdýchlo kolekcii svoj charakter a atmosféru.

Za vznikom novej kolekcie stojí talentované dizajnérske duo, Věra Jakubíčková a Jana Kuťková, ktoré sa pri tvorbe nechali inšpirovať práve týmito svetovými metropolami. Prvou "zastávkou" bol Londýn, ktorý do kolekcie vniesol klasické materiály v podobe tvídu a flanelu. Taliansky Rím bol hlavným impulzom pre vytvorenie novej zúženej siluety so skrátenými dĺžkami, ktoré stelesňujú pravého talianskeho gentlemana. Rušný a energiou pulzujúci New York zanechal v kolekcii stopu moderných a funkčných materiálov, vyrobených na základe najnovších technológií. "Kolekcia je doslova  šitá na mieru všetkým mužom, ktorí vyznávajú eleganciu, majú zmysel pre detail a vo svojom voľnom čase chcú stále pôsobiť sebavedome a nezávisle“, hovorí Ladislav Blažek, majiteľ spoločnosti.

Návrhárky siahli po výborne spracovaných materiáloch od popredných talianskych výrobcov Cerruti, Vitale Barberis či Candiani.

 

 
 

_______________
Infolinka Blažek 844 844 830 info@blazek.sk