Registrácia nového zákazníka

Osobné údaje

Meno*
Priezvisko*
Titul
Pohlavia* Muž Žena
Telefón*
E-mail*
Heslo*Heslo musí mať minimálne 6 znakov.
Heslo (kontrola)*

Fakturačná adresa

Ulica*
Číslo popisné*
Orientačné číslo
Mesto*
PSČ*
Krajina
 
Vyplnením formulára sa stávate registrovaným užívateľom e-shopu a môžete bez obmedzenia využívať všetky výhody, ktoré ponúka. * povinné údaje.
Spoločnosť*
IČO*
DIČ*
 
Spoločnosť*
Ulica*
Číslo popisné*
Orientačné číslo
Mesto*
PSČ*
Krajina
 

Blažek klub

Súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov v databáze vedenej spoločnosťou BLAŽEK PRAHA a.s. ako správcom, prípadne spracovateľom, s  ktorým uzatvorí príslušnú zmluvu, a to na marketingové a obchodné účely, na neurčitú dobu a bez obmedzenia rozsahu v zmysle príslušných ustanovení zákona Českej republiky č. 101/2000 Zb., O ochrane osobných údajov, a s použitím mojej e-mailovej adresy pre zasielanie správ, ktoré majú charakter obchodnej správy. Tento súhlas udeľujem dobrovoľne a môžem ho kedykoľvek bezplatne písomne na adrese sídla spoločnosti BLAŽEK PRAHA a.s. odvolať. Všeobecné pravidlá Blažek klubu na stiahnutie nájdete tu.
 
Registrujte sa   
 

Nová kolekcia jar/leto 2017

Portugalsko, rozmanitá země plná barev a jižanského temperamentu, inspirovalo návrhářky pánského módního domu Blažek při tvorbě nové kolekce jaro/léto 2017. Z kolekce v tónech oceánu čiší svěžest a uvolněnost. Do použitých materiálů vtisklo Portugalsko svůj rukopis v podobě výrazných dezénů, potisků, vzorů a tolik typických symbolů pro tuto část Pyrenejského poloostrova. Kolekce vznikla pod vedením designérského dua Jany Kuťkové a Věry Jakubíčkové, kterým se v ní podařilo propojit nadčasový design spolu s nejnovějšími módními trendy. Mezi přední výrobce látek použitých v nové kolekci patří respektovaná jména módního průmyslu jako Cerruti, Loro Piana či Vitale Barberis Canonico.


Nová kolekcia jeseň/zima 2016

Londýn, Rím, New York. Všetky tieto mestá boli inšpiráciou pri tvorbe novej kolekcie pánskeho módneho domu Blažek na nadchádzajúcu sezónu jeseň/zima 2016. Každé z nich vdýchlo kolekcii svoj charakter a atmosféru.

Za vznikom novej kolekcie stojí talentované dizajnérske duo, Věra Jakubíčková a Jana Kuťková, ktoré sa pri tvorbe nechali inšpirovať práve týmito svetovými metropolami. Prvou "zastávkou" bol Londýn, ktorý do kolekcie vniesol klasické materiály v podobe tvídu a flanelu. Taliansky Rím bol hlavným impulzom pre vytvorenie novej zúženej siluety so skrátenými dĺžkami, ktoré stelesňujú pravého talianskeho gentlemana. Rušný a energiou pulzujúci New York zanechal v kolekcii stopu moderných a funkčných materiálov, vyrobených na základe najnovších technológií. "Kolekcia je doslova  šitá na mieru všetkým mužom, ktorí vyznávajú eleganciu, majú zmysel pre detail a vo svojom voľnom čase chcú stále pôsobiť sebavedome a nezávisle“, hovorí Ladislav Blažek, majiteľ spoločnosti.

Návrhárky siahli po výborne spracovaných materiáloch od popredných talianskych výrobcov Cerruti, Vitale Barberis či Candiani.

 

 
 

_______________
Infolinka Blažek 844 844 830 info@blazek.sk